Ankara milletvekili adayları! PARTİ PARTİ TAM LİSTE

Türkiye’de seçim heyecanı gün geçtikçe daha da artıyor. Siyasi Partiler aday listelerini YSK’ya sundu. AK Parti, CHP, İYİ Parti, MHP ve Yeniden Refah Partisi’nin adayları en çok arananlar listesinde yer aldı.

ANKARA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AK PARTİ

ANKARA-1      1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
ANKARA-1      2 JÜLİDE SARIEROĞLU
ANKARA-1     3 MURAT ALPARSLAN
ANKARA-1     4 ZEHRANUR AYDEMİR
ANKARA-1     5 MUSTAFA HASGÜL
ANKARA-1    6 EBRU KURBAN YALDIZ
ANKARA-1    7 MUHAMMED ABDULLAH ÖZER
ANKARA-1    8 OSMAN KARAASLAN
ANKARA-1    9 HASAN ERÇELEBİ
ANKARA-1    10 EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN
ANKARA-1   11 EDİBE SİNEM ERSOY
ANKARA-1   12 İLHAMİ TEKE
ANKARA-1   13 MUHAMMET TARIK KUYRUKCU

ANKARA-2   1 VEDAT BİLGİN
ANKARA-2   2 LÜTFİYE SELVA ÇAM
ANKARA-2   3 ORHAN YEGİN
ANKARA-2   4 ZEYNEP YILDIZ
ANKARA-2   5 OSMAN GÖKÇEK
ANKARA-2   6 KURTCAN ÇELEBİ
ANKARA-2   7 ABDULVAHAP ŞAHİN
ANKARA-2   8 CİHAN ANKARA
ANKARA-2   9 EJDER ONURSAL
ANKARA-2   10 SERVET TÜRKAYIK
ANKARA-2   11 BURCU GÖKALP

ANKARA-3   1 FUAT OKTAY
ANKARA-3   2 LEYLA ŞAHİN USTA
ANKARA-3   3 ÖMER İLERİ
ANKARA-3   4 ASUMAN ERDOĞAN
ANKARA-3   5 AHMET FETHAN BAYKOÇ
ANKARA-3   6 REMZİ ALBASAN
ANKARA-3   7 HALİSE ÇİFTCİ
ANKARA-3   8 AHMET ÇOTUK
ANKARA-3   9 AHMET GÜL
ANKARA-3   10 ERTUNÇ GÜNGÖR
ANKARA-3   11 HALİL HOTAMAN
ANKARA-3   12 CANSIN YILMAZ YAŞAR

CHP

ANKARA-1 1 GAMZE TAŞCIER

ANKARA-1 2 DENİZ DEMİR

ANKARA-1 3 OKAN KONURALP

ANKARA-1 4 SADULLAH ERGİN

ANKARA-1 5 MUSTAFA NEDİM YAMALI

ANKARA-1 6 ALİYE TİMİSİ ERSEVER

ANKARA-1 7 DENİZ ÇAKIR

ANKARA-1 8 KEMAL AKKURT

ANKARA-1 9 AYSUN PALALI KÖKTAŞ

ANKARA-1 10 ELİF TOPKAYA SEVİNÇ

ANKARA-1 11 HÜSEYİN CAN    GÜNER

ANKARA-1 12  AYCAN  KOÇTÜRK

ANKARA-1 13  ARMAĞAN ERDOĞAN

ANKARA-2 1 MURAT EMİR

ANKARA-2 2 İDRİS ŞAHİN

ANKARA-2 3 SEMRA DİNÇER

ANKARA-2 4 İREM YAMAN

ANKARA-2 5 ORKUN KANBER

ANKARA-2 6 ALİRIZA ERBAY

ANKARA-2 7 ERDAL KİZİROĞLU

ANKARA-2 8 ÖZKAN OKTAN

ANKARA-2 9 FUNDA CENGİZ

ANKARA-2 10 EROL TOSUN

ANKARA-2 11 NURSEL ÖCAL

ANKARA-3 1 TEKİN BİNGÖL

ANKARA-3 2 UMUT AKDOĞAN

ANKARA-3 3 MESUT  DOĞAN

ANKARA-3 4 AYLİN    YAMAN

ANKARA-3 5 AHMET ERSEN   ÖZSOY

ANKARA-3 6 MEHMET AKYÜREK

ANKARA-3 7 MEHTAP YÜCEL

ANKARA-3 8 MEMET YULA

ANKARA-3 9 ZEYNEP ESRA ÖZDEMİR

ANKARA-3 10 ÖMER   YILMAZ

ANKARA-3 11 ELMAS KÜBRA   KARACA

ANKARA-3 12 HASAN CEM YILMAZ

MHP

ANKARA 1. BÖLGE

1 MEVLÜT KARAKAYA

2 ÖNDER KAHVECİ

3 EYYÜP YILDIZ

4 İBRAHİM ÇİFTÇİ

5 OĞUZ YILMAZ

6 LEVENT ÇAĞLANCI

7 ŞENİZ SEZGİN

8 YİĞİT YILMAZ

9 SULTAN POLAT

10 FUNDA GÜLERER

11 MURAT KARAKURT

12 AHMET KARAGÖZ

13 ADNAN YİRİK

ANKARA 2. BÖLGE

1 SADİR DURMAZ

2 ÖZGÜR BAYRAKTAR

3 NEVİN TAŞLIÇAY

4 AHMET SELİM YURDAKUL

5 CENGİZ ŞAHİN

6 TARKAN TOPER

7 EMİNE GÜVEN ÖZTÜRK

8 İLKAY UYAR KABA

9 ÜMMÜHANİ ÇOŞKUN

10 YUSUF TANIK

11 LEVENT UĞURLU

ANKARA 3. BÖLGE

1 YAŞAR YILDIRIM

2 ERKAN HABERAL

3 SEÇKİN ODABAŞI

4 FATİH ÇETİNKAYA

5 ÖZMEN ALP GİRAY ERDEMİR

6 HAYRİYE AYDIN

7 ERDİNÇ ÖLMEZ

8 YAŞAR YUKARIKIR

9 BAHRİ BATUHAN KURBAN

10 HÜSEYİN YILMAZ

11 UĞUR SADIK

12 ÖZNUR ÖZEN

İYİ PARTİ

ANKARA-1    1 KORAY  AYDIN

ANKARA-1    2  AHMET EŞREF FAKIBABA

ANKARA-1    3 KEVSER OFLUOĞLU

ANKARA-1    4 YETKİN ÖZTÜRK

ANKARA-1    5 MİNE BAŞ

ANKARA-1    6 BURÇİN ÇİÇEK

ANKARA-1     7 METEHAN ERDEM

ANKARA-1     8 OSMAN TOPAL

ANKARA-1     9 ONUR   HONDOROĞLU

ANKARA-1    10 ECE ÖZEN AKAN

ANKARA-1    11 AHMET ALTIPARMAK

ANKARA-1    12 AHMET  ERENOĞLU

ANKARA-1     1 3 MUHAMMET ECEL

ANKARA-2     1 ADNAN BEKER

ANKARA-2     2  SEDAT   AKSAKALLI

ANKARA-2      3  UĞURHAN FERUDUN BERAT TİRYAKİ

ANKARA-2      4  FATMA  ÖZKAN

ANKARA-2      5  MUHARREM BEŞİR

ANKARA-2      6  RAMAZAN DEĞERLİ

ANKARA-2      7 ERDOĞAN YILDIRIM

ANKARA-2      8 FATMA GÜLÜMSER BİROL

ANKARA-2      9   NADİR ÇETİNKAYA

ANKARA-2     10  ÖZCAN DAĞGEÇ

ANKARA-2    11 ELMAS YAĞMUR

ANKARA-3     1 YÜKSEL ARSLAN

ANKARA-3     2 KÜRŞAD ZORLU

ANKARA-3      3 FATİH KOCA

ANKARA-3       4  SEVİN ÇAĞLAYAN

ANKARA-3       5 TAMER  KAYAALP

ANKARA-3       6  SERDAR SARGIN

ANKARA-3       7  MEHMET ARSLAN

ANKARA-3       8  KADRİYE ÜNLER

ANKARA-3       9  BERNA  ŞAHİN

ANKARA-3      10 SEVGİ YALAV

ANKARA-3       11 MUSTAFA TOLGA ÖZTÜRK

ANKARA-3    12 MEHTAP DEMİRHAN ÖZDEMİR

YENİDEN REFAH PARTİSİ

ANKARA 1. BÖLGE

CENGİZ ZOR -LİSANS SENDİKACI
MEHMET KADERLİ- LİSANS MUHENDİS
NUREDDİN GÜL -LİSANS İKTİSATÇI
AV.TEVFİK ÖZTÜRK- LİSANS AVUKAT
AV. MURAT ÇELEBİ- LİSANS AVUKAT
ERDOĞAN CİNEVİZ- LİSE ESNAF
YALÇIN AKMAN -LİSE MÜTEAHHİT
RAMAZAN MENTEŞE- LİSANS TÜCCAR
ELVAN TETİK -LİSE ESNAF
ERCAN ÇETİN- İLKOKUL ESNAF
İBRAHİM ERDOĞAN- İLKOKUL EMEKLİ
SEYFETTİN BOĞAZLI -YÜKSEK LİSANS İŞ İNSANI
ABDULKADİR ATMACA -LİSE ÖĞRENCİ

ANKARA 2. BÖLGE

SACİD GÜNBEY -YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
FATİH ÖZTEK -YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
MELİH GÜNER -LİSANS İŞ ADAMI
DİLEK ÇELİK -LİSANS GAZETECİ
ABDUKADİR YILMAZ -LİSANS AVUKAT
HÜSEYİN EKİNCİ -LİSE ESNAF
YAHYA COŞKUNSU- ORTAOKUL ESNAF
İBRAHİM ÇAKIR -LİSANS İŞ ADAMI
ERHAN ŞENGÜL -YÜKSEK LİSANS İŞÇİ
YÜKSEL BİLAL ADAK -LİSANS ESNAF
NUH YASER YILDIRIM -LİSE İŞ ADAMI

ANKARA 3. BÖLGE

MEHMET FATİH UĞURLU -LİSANS İŞ İNSANI
SELÇUK GEYVELİ -LİSANS İŞ İNSANI
BAHATTİN SUNGUR -LİSANS İŞ İNSANI
BÜLENT OSMANAĞAOĞLU -LİSANS İŞ İNSANI
AV.ZEKİ UÇAR -LİSANS İŞ İNSANI
ÜLKÜ YENİDÜNYA -LİSE EV HANIMI
MEHMET ALTINGÖZ- LİSE İŞ İNSANI
ERDOĞAN YEŞİLSANCAK- LİSANS İŞ İNSANI
AYTAÇ KILIÇ -LİSANS İŞ İNSANI
HİLAL ÇEKMEN- LİSE İŞ İNSANI
ZÜMRÜDE KAYABAŞI -LİSE İŞ İNSANI
VEYSEL GÖRGÜLÜ -LİSE EMEKLİ

YEŞİL SOL PARTİSİ

ANKARA 1. BÖLGE
 
EMİRALİ TÜRKMEN
SELMA GÜRKAN
ALİ ÖZKAN
RUKEN DİLARA ZAF
ERCAN SADIK  İPEKÇİ
SILA ALTUN
ÇAĞDAŞ SİNAN KÜPELİ
ZİŞAN KÜRÜM YILMAZ
MEHMET AKIN ATAUZ
HATİCE GÖZEN
BÜLENT KAYA
EROL AKKUŞ
UFUK ÖZEL
 
ANKARA 2. BÖLGE
 
OĞUZ FİDAN
GÜLTEN KAHRAMAN
EVREN ÇEVİK
SİMA ARİ
HÜSEYİN GEVHER
MUSTAFA YAVAŞOĞLU
MURAT ÇELİK
BAHYETTİN BATUR
 
ANKARA 3. BÖLGE
 
METİN  KILIÇ
ALİŞAN ŞAHİN
ÖZLEM  BOYRAZ ÖZEL
İSMET İLKUTLU
 HÜSEYİN  ÖZKAN
HACER KELLECİ KAPLAN
FECRİ ASLANKAN  
MEHMET VEYSEL TEMELLİ  
ÖZCAN OTİ

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir