İbrahim Büyükak’ın Oğlu Aslan Hakkında Söyledikleri Herkesi Kırdı Geçirdi: “Brad Pitt’in Çocuğu Gibi”

Ünlü komedyen İbrahim Büyükak, NTV ekranlarında yayınlanana Bambaşka Sohbetler’de Ceyda Düvenci’nin konuğu oldu. Ailesine dair samimi açıklamalarda bulunan ünlü isim söyledikleriyle herkesi kahkahalara boğdu. Küçük oğlu Aslan için ise ‘Brad Pitt’in çocuğu gibi’ demesi dikkat çekti. Gelin neler demiş birlikte bakalım.

BKM Mutfak ekibine katılarak 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile hayatımıza giren İbrahim Büyükak, oyunculuk ve yazarlık yapmaya devam ediyor.

BKM ekibinde yer aldığı yıllarda yazdığı skeçler ile dikkat çeken ünlü isim komedi alanında çalışmaya devam ediyor.

ÇGHB’nin bitmesinin ardından aynı ekipteki yakın arkadaşları Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile birlikte Üç Adam isimli bir talk-show yapmıştı. Bu program da uzun süre ekranlara gelerek herkesi güldürmeye devam etti.

Daha sonrasında ünlü oyuncu programdan ayrılmıştı. Bu süreçte film senaryosu yazmaya devam ediyordu. Biliyorsunuz Yol Arkadaşım, Küçük Esnaf ve Bayi Toplantısı gibi filmleri kendisi kaleme aldı.

Uzun süredir yeni bir projesi olmayan Büyükak, NTV’de yayınlanan Bambaşka Sohbetler’de Ceyda Düvenci’nin konuğu oldu. Bu sırada aile yaşantısına dair eğlenceli sohbetlerin altına da imzasını attı.

Biliyorsunuz ki Büyükak, 2018 yılında lise aşkı Nurdan Beşen ile dünyaevine girmişti. Lise yıllarında tanıştığı ve ilk aşkı olduğunu söylediği Beşen ile yaklaşık 20 yıldır beraber.

Neredeyse 20 yıllık birlikteliklerini 2018 yılında evlilikle taçlandıran ikili, evlilik kararını da 15 yıllık flört sonrası aldıklarını söylemişlerdi. 🙂

Büyükak, Ceyda Düvenci ile olan sohbeti sırasında da ‘Ben lise sondaydım. Tiyatrodaydım, tiyatroda tanıştık. Nurdan o zamanlar aktivite olsun diye küçük bir rolde oynuyordu.. Uzun süre arkadaşlığımız oldu, anlaşınca da ilişkiye, sonra aşka, sonra evliliğe dönüştü.’ diye anlatıyor hikayeyi.

Daha sonrasında bir çocuk sahibi olacakları haberini vermiş ve hem yakınlarını hem de sevenlerini mutlu etmişlerdi.

2021 yılının Haziran ayında dünyaya gelen çocuklarına Aslan Oktay adını veren çift, tatlı fotoğraflarını da sosyal medyadan bizlerle paylaşamaya devam etti.

Fakat herkesin dikkatini çeken bir durum var ki; Aslan Oktay sarışın mavi gözlü bir bebiş!

Annesine benzeyen Aslan için İbrahim Büyükak herkesi kahkahalara boğan bir yorumda bulunuyor. “Benim çocuğumun Brad Pitt’in çocuğu gibi olmasını anlayamıyorum. Sapsarı, masmavi gözlü… Çok mutluyum.”

Gerçekten de dünyalar tatlısı bir bebek Aslan Oktay. Hazır bahsetmişken maşallah demeden geçmeyelim!?

Bu arada bilmiyorsanız söyleyelim, Nurdan Beşer bir psikolog. Ceyda Düvenci de bu durumun altını çizerek, “Psikoloğa aşık olmak nasıl? Evde durum nasıl?” diye soruyor.

Büyükak ise bu konuda yine esprili bir cevap veriyor. “Terzi kendi söküğünü dikemiyor ama benim gibi deliye psikolog lazım” dedikten sonra kendisinden ne çok şey öğrendiğini de söylemeden geçmiyor.

‘Eşimden akademik bilgi de öğrendim bu arada, yazarken çok işime yarıyor… Birbirimize faydamız oldu, çocuk ve ergen psikoloğu olduğu için Aslan’ın bakımı için müthiş bilgiler veriyor. Eşimin bakış açısı bizi çok rahatlatıyor.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir