Vivo T2 5G bu defa Geekbench testinde görüldü

Vivo T2 5G serisi, 11 Nisan’da Hindistan’da piyasaya sürülecek. Gelecek haftanın lansmanından önce, T2 5G Geekbench benchmarking platformunda göründü. Model numarası V2240 olarak listelenen cihazın veritabanı, bazı önemli özellikleri ortaya çıkarıyor. T2 5G, geçen yılın T1 5G‘sinin yerine geçecek.

Geekbench veritabanına göre, Vivo T2 5G, altı çekirdekli 1,80 GHz ve iki çekirdekli 2,21 GHz hızında çalışan bir ‘holi’ anakart kod adına sahip. Yonga seti, ayrıca 5G bağlantısını da destekleyen Snapdragon 695‘e karşılık gelen bir model. Bu, T2 5G’yi güçlendirmesi için söylentilerde de adı geçenle aynı işlemci. Yaklaşan akıllı telefon, 6 GB RAM ile listeleniyor ve kutudan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak.

Vivo T2 5G bu defa Geekbench testinde görüldü

Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarına göre Vivo T2 5G, sırasıyla 678 ve 1.933 puan alacak. Bunun dışında, benchmark veritabanı akıllı telefonun herhangi bir ek bilgisini açıklamıyor.

Gelecek T2 5G serisinin, akıllı telefonların arkasında iki çıkıntılı kamera halkası ve kare bir tasarıma sahip olacağı açıklandı. Cihazlar, 1.300 nit pik parlaklığına sahip bir FHD+ AMOLED ekran ve bir çentik ile sunulacak. Vivo T2 5G serisinin, OIS desteği olan 64MP birincil sensör ve 2MP bokeh lens içeren çift arka kameralı geleceği de onaylandı. Vivo T2 5G serisinin daha fazla ayrıntısı önümüzdeki hafta ortaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir