Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Murat Kurum’dan ‘ocak’ ziyareti: Ülkü Ocakları’nda yetişmiş her bir kardeşime teşekkür ediyorum

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kurum, “Bu şehri ihmal edenlerin insanımızı çaresiz bırakanların, İstanbul’u bile isteye durduranların dönemini 31 Mart akşamı hep birlikte bitireceğiz” dedi.

AKParti İBB Başkan adayı Murat Kurum, Eyüpsultan’da bulunan Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kurum, İstanbul Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Alparslan Doğan tarafından karşılandı.

Kurum, “Tüm ekibimizle AK Parti ve MHP teşkilatlarımızla hep yollarda, sokaklarda olacağız milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle inşallah milletimizin destekleriyle, dualarıyla bu işaret çerçevesinde 31 Mart gecesi de Cumhur İttifakı’mızla birlikte İstanbul’da yaşanan duraklama, fetret dönemini hep birlikte bitireceğiz ve yeniden yükseliş yeniden diriliş dönemini hep birlikte başlatacağız. Bu şehri ihmal edenlerin insanımızı çaresiz bırakanların, İstanbul’u bile isteye durduranların dönemini 31 Mart akşamı hep birlikte bitireceğiz” diye konuştu.

Kurum, “Bugüne kadar ülkemizin varmak istediği tüm hedefleri beraber başardık, beraber taşıdık. Şimdi İstanbul seçimlerinde de zafere hep birlikte ulaşacağız. İstanbul’u beraber kazanacağız. Beraber çalışacağız. Beraber hizmet edeceğiz ve tüm milletimizi bu manada kucaklayacağız. Biz bugün göstermiş olduğunuz misafirperverlikten dolayı, beni burada kendi yuvamda gibi hissettirdiğinizden dolayı. İlginiz, alakanız, motivasyonunuzdan dolayı sizlere ve Ülkü Ocakları’nda yetişmiş her bir kardeşime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x