Emekliler İçin Müjde: Faturasında Adı Soyadı Yazanlara 5 Bin Lira İade!

Faturada adı soyadı yazan emekliler buraya! 5 bin TL para iadesi yapılacak – Nakit destek paketlerini yakından takip eden emeklilere son dakika açıklaması yapıldı. 72 saatlik geri sayım başlarken süre dolmadan başvuru yapan emeklilere ödemiş oldukları faturalar üzerinden 5 bin TL’ye kadar para iadesi alma yolu açıldı.

ING Bank emeklilere yönelik olarak yeni kampanyalarını peş peşe açıklarken bu kampanyalardan biri de maaş promosyonu için düzenlendi. Ödemiş olduğu 15 bin TL ile şu anda en yüksek emekli maaşı promosyonu veren banka olarak ilk sırada yer alan ING Bank emeklilere otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda 15 bin liraya kadar promosyon ödeyeceklerini ilan etti.

ING BANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU OTOMATİK ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

ING Bank tarafından yapılan açıklamada “SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 10.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı’nıza 5.000 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 15.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilirler.” denilerek promosyon tutarı ilan edildi. 5 Bin TL otomatik ödeme talimatı kampanya koşulları ise şu şekilde açıklandı:

Kampanyadan, 10 Ocak 2024 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Bankamızdan ilk kez emekli maaşını alacak ve bu tarihler arasında nakit promosyonu vadesiz hesabına yatan emekli maaş müşterileri, otomatik fatura talimatı vermeleri ve vadesiz hesaplarına bağlı bir destek hesap ürününe sahip olmaları koşuluyla faydalanabilir.

Kampanyaya katılmak için 29 Şubat 2024 tarihine kadar vadesiz hesaptan tanımlı Otomatik Fatura Talimatlarının verilmiş olması ve vadesiz hesaplarına bağlı bir destek hesap ürününe sahip olunması gerekir.

Kampanya kapsamında vadesiz hesaplarına bağlı bir destek hesap ürününe sahip müşterilerin vadesiz hesaplarından vereceği ilk Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, ikinci Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, üçüncü Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, dördüncü Otomatik Fatura Talimatı’na 1000 TL, beşinci Otomatik Fatura Talimatı’na 1000 TL olmak üzere, toplamda en fazla 5.000 TL ek nakit promosyon ödenir.

Kampanyada üst sınır 5 fatura ile sınırlandırılırken 5’ten fazla otomatik ödeme talimatı verilse de ödenecek üst sınır 5 bin TL olarak hesaplara yatırılacak. Kampanyadan yararlanan emeklilere ING Bank promosyon tutarı olarak toplamda 15 bin TL ödeme yapacak. Son başvuru tarihi ise 29 Şubat olarak uygulanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x