Pavyon dansı gündemden düşmüyor! Hazar Ergüçlü’nün eski sevgilisi Onur Ünlü’den ‘Dilber’ yorumu

‘Leyla ile Mecnun’ dizisiyle tanınan; ‘Ben de Özledim’, ‘Acı Aşk’ ve ‘Cingöz Recai’ gibi yapımlarda imzası olan Onur Ünlü, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı.

Yağışlı havaya renkli şemsiyesi ile önlem alan ünlü yönetmen ve senarist, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti.

“HAZAR HEP ÇOK İYİYDİ”

Hazar Ergüçlü ile beş yıllık ilişkisi Aralık 2022’de sona eren Onur Ünlü, Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran İnci Taneleri dizisinde ‘Dilber’ rolü ve dansıyla adından söz ettiren eski sevgilisiyle ilgili sorulara cevap verdi.

Beğenerek izledim, çok başarılı bir iş olmuş. Hazar zaten çok iyi bir oyuncu, hep çok iyiydi, yine çok iyi.

ARKADAŞLIK TELEFONDA DEVAM EDİYORMUŞ!

Muhabirlerin yönelttiği “Hazar Hanım’la görüşüyor musunuz?” sorusu üzerine 50 yaşındaki yönetmen, “Evet evet. Kendisiyle telefonda görüşüyorum. Arkadaşlığımız devam ediyor” açıklamasını yaptıktan sonra yoluna devam etti.

“İNCİ TANELERİ, TIPKI HAYAT GİBİ”

20 yıl sonra İnci Taneleri dizisi ile ekrana dönen Yılmaz Erdoğan, “Daha dizi başlamadan oluşan yankılar, seyircinin gösterdiği reaksiyon çok umut verici. Benim hep istediğim bir şey vardı. O da gerçek hayata benzeyen bir hikaye yazmaktı. İnci Taneleri bana bu imkanı verdi. Dizide çok trajik şeyler de var, çok komik şeyler de var. Tıpkı hayat gibi” ifadelerini kullanmıştı.

“BU KADAR ÇOK KONUŞULMAYI BEKLEMİYORDUM”

Hazar Ergüçlü ise “Ben de bu kadar çok konuşulmayı beklemiyordum açıkçası… Çok mutlu oldum, hep birlikte çok sevindik. Umarım dizimiz de Dilber’in getirdiği reaksiyonları getirecek” açıklamasını yapmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x